ارزش 432 میلیارد تومانی سه توافقنامه و قرارداد

[ad_1]

 به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین – خوزستان، علیرضا دانشی در مراسم امضای موافقت نامه و قراردادهای توسعه اقتصاد دانش بنیان در صنعت نفت با حضور روح اله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و محسن خجسته مهر رئیس شرکت ملی نفت که در حاشیه چهارمین روز نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در سالن میلاد برگزار شده بود، اظهار کرد: در روز پایانی این نمایشگاه توفیق داریم که قرارداد خوبی را در راستای تولید بار اول از طریق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منعقد کنیم که در راستای طراحی، ساخت و تولید پمپ های چند فازی است.

وی با اشاره به اینکه این پمپ ها یکی از ابزار به شدت ارزشمندی موردنیاز صنعت نفت کشور است، ادامه داد: به دلیل افت فشاری که هنگام تولید از مخازن نفتی رخ می دهد، برای پایداری تولید نیاز مبرم به استفاده از این پمپ ها داریم؛ دستیابی به دانش فنی ساخت آن برای کشور و صنعت نفت بسیار اثرگذار است.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب تصریح کرد: مقرر شده یکی از مجموعه های این پمپ ها ساخته و با ایجاد دانش فنی در مرحله بعد نگهداری و در اختیار سازندگان قرار بگیرد تا سفارش های بعدی هم ثبت گردد؛ علاوه بر این گرفتن خدمات 200 فعالیت در حوزه مولتی فیس و جریان های چند فازی خطوط لوله را داریم.

دانشی با اشاره به توافقنامه شبیه ساز مرتبط با چند فازی خطوط جریانی خبر داد: ارزش مالی قرارداد و تواقفنامه های امروز 432 میلیارد تومان و رقم قابل قبول و قابل ملاحظه ای است؛ این اقدامات می تواند چرخش اقتصادی خوبی در مراکز دانش بنیان داشته باشد.

وی عنوان کرد: شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب برای اجرای چندین طرح در زمینه تولید بار اول با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حال رایزنی است؛ همچنین پیگیر اجرای چندین طرح پیشرو هستیم که امیدوارم آنها را نیز به در آینده ای نزدیک به سرانجام برسانیم.

[ad_2]
منبع

درباره ی webmaster7

مطلب پیشنهادی

عکس | قدس شریف در اختیار مسلمانان قرار می‌گیرد و دنیای اسلام آزادی فلسطین را جشن خواهد گرفت

[ad_1] حساب ایکس (توییتر) Khamenei.ir دقایقی پیش جمله‌ای از رهبر معظم انقلاب را به زبان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *