برکت‌های مقاومت غزه ابدی است

ad1

مروری شتابان از برکت‌های این مقاومت، ابعاد شگفت‌انگیز و مرحمت الهی را باز می‌گوید که به پاس صبر و مظلومیت نصیب مقاومت غزه شده است.

۲۲ نکته از برکات انقلاب مقاومتی
از مهم‌ترین برکات مقاومت غزه تابش نام ا… و استواری بر ایمان در هولناک‌ترین اوضاع از یک‌سو و بی‌همه چیزی دشمن کافر درنده است که غاصب سرزمین فلسطینی‌هاست و دشمن حضرت موسی‌(ع). 
عریانی خباثت نظام قدرت جهانی سرمایه‌داری، به‌ویژه سردستگی بی‌حد خشونت و ددمنشی به‌وسیله آمریکای شیطان بزرگ.
بیداری و آگاهی و تجربه عینی و مشاهده مردم دنیا نسبت به ماهیت و عمل و ذات جنایتکار صهیونیسم و برانگیختن انزجار جهانی و از دست رفتن هرگونه صلاحیت زندگی در میان ملل جهان.
اثبات حقانیت و مظلومیت اسلام و جنایتکاری و درندگی دشمنان اسلام و اسلام‌ستیزان.
کلمه ا… هی علیا و علو کلمه ا… در جهان.
برباد رفتن توطئه عادی‌سازی حضوراشغالگران وحشی درمیان کشورهای عربی نفتی و سرسپرده آمریکا و واداشتن افکار عمومی مردم منطقه به پذیرش واقعیت شیطانی این حضور. 
ممانعت از گامی بزرگ در تأمین سیطره آینده صهیونیست‌ها بر مسلمانان و ممانعت از پیشروی کردن اسرائیل در این فریب.
بی‌اعتبارکردن تلاش دشمنان اسلام برای نابود کردن دستاوردهای انقلابی مقاومت ایران و مجددا اعتبار اصل پایداری ولو به قیمت جان برابر دشمنی خون‌آشام که بویی از پیمان و انسانیت نبرده است.
زایل شدن تلاش اپوزیسیون خارج‌نشین که مزدور شیطان بزرگ هستند و تصویر کذابی از رابطه ایران و فلسطین می‌ساختند. شعار نه لبنان نه غزه به بیشرمانه‌ترین سخن تبدیل شد.
اعتبار ایران در قلوب مردم جهان به‌عنوان کشوری حق‌طلب و فداکار و مدافع عملی مظلوم و بالا رفتن پرچم ایران در جهان.
به کوری چشم رژیم‌های مزدور ابلیس، محبوبیت جهانی ایران در دل مردم شرافتمند کره زمین.
فاش شدن چهره دوستان اسرائیل که به‌رغم ظاهرسازی و سخنرانی‌های عبث، آب و غذا و نفت متجاوزان متوحش را تأمین می‌کنند نظیر اردوغان، بن سلمان، علی‌اف و بارزانی.
ضرورت افشای هرچه بیشتر این نفاق و فشار مردم‌شان به قطع ارتباط با صهیونیست‌ها.
تثبیت حقیقت نسل‌کشی و کودک‌کشی یهودیت تلمودی و ماهیت درنده ایدئولوژی یهودیت ضد فرامین حضرت موسی(ع) و هولوکاست آنان و نازیسم ماهوی اسرائیل.
خطر خشونت ذاتی و ایدئولوژیک این یهودیت کافر برای جهان و ضدیتش با انسان و سرشت آدمخوار صهیونیسم.
مهم‌تر از همه عریان شدن ماهیت صهیونیستی امارات در مقام یک شهرک پلید صهیونیستی که زیر دشداشه یک امیر‌نشین مفلوک پنهان است. جزیره‌ای که فروخته شد به سرمایه‌داری جهانی یهود تا فراتر از نقش پایگاه انتقال سرمایه تصرف‌کننده غرب در منطقه اسلامی، نقش اسرائیل با نقاب عربی و تجاوزکار و مداخله‌گر علیه استقلال مسلمانان و تأمین‌کننده سیطره دشمن اسلام و ستیز گام به گام با اسلام و توحید را به سود کفر محارب با ا… و خلیفه‌ا…فی الارضه و جنگ با عدل جهانی موعود را پیش ببرد..
در این میان از مهم‌ترین برکات مقاومت عظیم غزه، ننگ و رسوایی، بی‌آبرویی و زیان‌هایی است که تا ابد جبران‌ناپذیر خواهد ماند و در تاریخ به‌عنوان شکست بزرگ مادی و معنوی رژیم اشغالگر تثبیت خواهد شد که گام بزرگی برای حذفش بوده است. شکست بزرگ معنوی که مقاومت مقتدر و مظلومانه مردم غزه به رژیم وحشی اسرائیل تحمیل کرد، ظهور آخرین حد ددمنشی پیش چشم جهان است و دفاع تمدن وحشی غرب مدرن از این درندگی. این امر هر توهم امکان همزیستی جهان با این غده سرطانی را نابود کرد.‌ اما زیان‌ها و شکست مادی اسرئیل هم بزرگ است. اعتبار این رژیم حتی میان شهروندان اسرائیلی به صفر رسید و این حکومت ارزش زیستن در زیر یک سقف و حکمرانی را برای انبوهی از یهودیان اسرائیل را از دست داد. اسرائیل که با مهاجرت یهودیانی خودخواه و غصب، تولد یافت امروز به‌وسیله مهاجرت معکوس همان‌ها رأی به پایان عمرش می‌دهند. 
انزجار جهانی از رژیم غاصب و واگذاشتن و منزوی‌شدنش، دستاورد مهم دیگر نبرد کنونی است. 
فرار سرمایه‌های بزرگ و شرکت‌های جهانی طرفدار اسرائیل که نقشه‌های قدرتمند تثبیت رژیم متجاوز در پیش داشتند خسارت کابوس‌گونه دیگری است که از تصور اسرائیل بیرون بود. شرکت اینتل پروژه ۲۵ میلیاردی خود را منحل کرد. تاسیس مرکز تولید تراشه‌های الکترونیک در نزدیک مرز غزه بر باد رفت و ماکروسافت از تل‌آویو گریخت. مذاکرات شرکت‌های نفتی برای کشف نفت در آب‌های مدیترانه معلق ماند، مهاجرت سرمایه‌های داخلی هم برای اسرائیل کابوس دیگری شده است. گوگل و اپل دفاتر خود و مراکز پژوهشی‌شان را تعطیل کردند. این رژیم، ماندنی نیست.
خسارات گردشگری و اقتصادی و آوارگی میلیونی و خسارت جانی که برای اسرائیلی‌هایی که به بهشت موعود آمدند و گرفتار جهنم شدند قابل قیمت‌گذاری نیست و از‌جمله این خسارات است. هزینه نبرد و فشار هزینه جنگ، بس سنگین است. پرداخت غرامت به‌وسیله دولت بار کمرشکنی شده است. کمک مالی به مشاغل نابود شده و خانواده‌ها نیز چنین است‌. تا امروز اسرائیل می‌زد و می‌کشت و مردم اسرائیل تماشاگر بودند اما با طوفان‌الاقصی همه اسرائیل نتیجه آدمکشی حکومتش را چشیده است و خسارات جانی و مالی یکسر هراسان‌شان کرده و آینده را تار وتاریک کرده است. این پیروزی‌های غزه همان شکست‌های اسرائیل در همه ۷۵سال تجاوزش بی‌نظیر بوده است.
     
جهل دین‌های خدایی
اول 
آن‌که یهودیت سامری وسرکشی و پیامبری بنی‌اسرائیلی در زمان حضرت موسی ویهودیت جالوتی و تحت هدایت رأس‌الجالوت یعنی یهودیت تلمودی وحشی، هرگز دین حضرت موسی نیست و رسول خدا و خود موسی با آن در ستیز بود. این دین جعلی و منحرف و ضد تورات حقیقی و پر از سرکشی و خرافه دین اجبار دروغگوی دنیاپرست است وسرشار از وحشی‌گری عیان ضدبشری است که باید با آن مبارزه و افشایش کرد ورنه مدام در تاریخ غزه‌ها و سیطره‌جویی‌های حسن بنا به ذات این دین دروغین تکرار خواهد شد. زیرا اینها همه انسان‌ها را حیوان بارکش خود می‌دانند و قتل آنان را بی‌مجازات و نشان دینداری! و وظیفه خود را فاسدکردن و کشتار و سلطه‌گری علیه بشریت چون سلطه بر حیوانات قرار داده‌اند. این نگرش فاشیستی صلاحیت حیات و حضور در قالب یک دین و کشور ندارد.
دوم آن‌که یهویان وفادار به حضرت موسی خود از این یهودیت فاسد و ضد ده فرمان متنفرند و آیات قرآن را علیه یهودیت کافر فاسد تایید می‌کنند.
سوم آن‌که یهودستیزی دستپخت جهان غرب است و هرگز افشاگری اسلام از تحریف اجبار به کشتار مردم جاهل و یهودیان منجر نشد و این یهودیان بودند که آغازگر توطئه علیه اسلام شمرده می‌شوند و خرابکاری‌شان در کشورهای مسیحی همیشه به عکس‌العمل مردم آنجاها منجر شد تا اینان راه‌حل را ایجاد مسیحیت طرفدار قاتلان مسیح! دیدند و در عصر جدید با بازیچه‌شدن مذهب حضرت عیسی علیه‌السلام که دعوت‌کننده به بازگشت به دین اصیل حضرت موسی و پذیرش ختم رسالت با دین رسول خدا حضرت احمد (محمد) بود موفق شدند در مدرنیته و سرمایه‌داری جدید یهودیت صهیونیستی و اشکنازی را بر مسیحیت حاکم کنند.
پس موضع در اسلام روشن است و این یهودیت در عصر ظهور موعود جهانی عدل تعیین تکلیف نهایی خواهد شد. پس بهتر است به‌جای تکرار مجعولات یهودیت جالوتی و ضد دین موسی علیه‌السلام و خشونت کلیسای انکیزیسون، به قرآن و معارف اسلام قرآنی و عترتی رجوع کنیم با جهل چهره حقیقت را مشوه ننماییم.
خود این روشنگری از برکات مقاومت غریب غزه به‌شمار می‌آید و این برکات و درخشش ولایت دانایی و برکت حضور پیروان ولی فقیه در ایران و عراق و لبنان و یمن و هند و پاکستان و افغانستان هنوز مانده است تا نابودی یهودیت صهیونی را محقق سازد.

پاره‌ای از حقایق پنهان
پاره‌ای از انقلابیون سکولار که البته اجرشان با خدا، نقش افشاگر ارزشمندی در برابر دشمنان ایران و علیه صهیونیست‌ها ایفا کرده‌اند، خواسته‌اند با مخالفت با یهودستیزی و عواقب آن به دیدگاه خود از شرارت دیگری در کنار شرارت اسلام‌ستیزی جلوگیری کنند.به نظرم مثل این رفقا عدم اتکای معرفتی و اتکال ایمانی به قرآن و اهل بیت النبوه و وحی ا… است و محروم بودن از انوار روشنگر و معرفت‌زای قرآن که رخ به مؤمنان خالص و اهل ایمان و عقل الهی می‌گشاید و با عقل مدرن این معارف در تاریکی فرو می‌رود و غیب می‌گردد. حقیقت آن است که به چند نکته اصلی باید بنا به معارف قطعی قرآن حکیم و پژوهش در دین یهود دست‌آویخت تا شناخت ما اعتبار ذاتی بیابد و از باطل و حدس و گمان و ظن رها گردد.

ad2
منبع

درباره ی webmaster7

مطلب پیشنهادی

صدای سفارشی بسازید!

Voicemod برنامه‌ شبیه‌سازی صدا با هوش‌مصنوعی است که محبوبیت بسیار بالایی بین گیمرها و استریمرها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *