ثبت ۱۵ میلیون سفر تا پایان یکم فروردین

ad1

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با مهر در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ های کشور گفت: دو میلیون تردد ثبت شده در روز یکم فروردین داشتیم اما در مجموع از ۲۴ اسفند پایان روز یکم فروردین چیزی بیش از ۱۵ میلیون تردد ثبت شده است.

سرهنگ شیرانی در خصوص معابری که شاهد رشد سفر در آن بوده‌ایم؛ گفت: که به لحاظ مقایسه هر معبر با وضع سال گذشته خود، بیشترین تردد استانی مربوط به سه استان خوزستان، اردبیل و بوشهر است که سفرها در معابر این سه استان نسبت به سال گذشته افزایش بالای ۳۰ درصدی داشته‌اند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا افزود: اما محور چالوس، آزادراه تهران کرج و تهران قزوین بیشترین محورهای پر تردد هستند. محور قزوین رشت با ۵۷ هزار تردد، تهران قم با ۴۹ هزار تردد، محور هراز با ۳۲ هزار تردد و محور کرج چالوس با ۲۴ هراز تردد، شاهد بیشترین تردد بوده‌اند.

سرهنگ شیرانی خاطر نشان کرد: بررسی میزان ورودی و خروجی شهرها نشان می‌دهد بیشترین انباشت خودرو را در دو استان گیلان با ۲۰۰ هزار خودرو و مازندران با ۱۹۶ هزار خودرو داشته‌ایم. این در حالی است که تهران از ۹۰۰ هزار خودرو خالی شده است.

وی با بیان اینکه ترددها در همه جاده‌ها روان است؛ گفت: محور کندوان دیشب حدود ساعت ۸:۳۰ تا ۱ بامداد به دلیل حجم ترافیک از جنوب به شما یک گره ترافیکی داشت که همزمان شاهد برف سنگین هم بودیم. جاده مشکلی نداشت اما حجم خودرو خیلی زیاد بود.

سرهنگ شیرانی خاطر نشان کرد: در حال حاضر جاده چالوس فعال است.

ad2
منبع

درباره ی webmaster7

مطلب پیشنهادی

۱۰فناوری جدید و ویژه ۲۰۲۴ منتظر رونمایی

۱- تلویزیون های PHOLED در طول یک دهه گذشته ، تلویزیون‌ها به طور قابل توجهی برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *