خواستگار ناکام، خانه دختر را به آتش کشید

ad1

به گزارش جام جم آنلاین، رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از فوت عامل اصلی حریق عمدی منزلی در نارمک خبر داد و گفت: متوفی که از دختر خانواده در مجلس خواستگاری جواب رد شنیده بود اقدام به آتش زدن منزل خانواده دختر کرد که خود طعمه حریق شد.

سرهنگ محمد گودرزی در تشریح جزئیات خبر فوق، بیان داشت: بامداد ششم اردیبهشت ماه سال جاری در پی اعلام حریق در منزلی در محله «نارمک» عملیات کلانتری 127 این محله سریعا برای رسیدگی به موضوع در محل حاضر شدند.

وی با اشاره به اینکه در بررسی و تحقیقات صورت گرفته مشخص شد عامل آتش سوزی خواستگار دختر خانواده بوده که وقتی شب گذشته در مجلس خواستگاری جواب رد می‌شنود اعضای خانواده را تهدید به گرفتن انتقام می‌کند، افزود: نهایتا ساعاتی بعد عامل آتش سوزی به بهانه صحبت و با ترساندن اعضای خانواده وارد منزل شده و اقدام به آتش زدن منزل می‌کند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران تصریح کرد: عامل ۳۴ ساله آتش سوزی پس از آتش زدن منزل که منجر به سوختگی کامل منزل شد خود نیز گرفتار آتش شده و در محل جان خود را از دست می‌دهد.

سرهنگ گودرزی در پایان با بیان اینکه دو نفر از اعضای این خانواده دچار سوختگی سطحی شده و به بیمارستان منتقل شدند، از مردم خواست: برای جلوگیری از تکرار اینچنین وقایعی حتما در مواجهه با تهدید پلیس 110 را در جریان قرار دهند.

ad2
منبع

درباره ی webmaster7

مطلب پیشنهادی

۱۰فناوری جدید و ویژه ۲۰۲۴ منتظر رونمایی

۱- تلویزیون های PHOLED در طول یک دهه گذشته ، تلویزیون‌ها به طور قابل توجهی برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *