درخشش رونیکس در افتتاحیه نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان 

[ad_1]

درخشش رونیکس در افتتاحیه نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان 

 

مراسم افتتاحیه بیست‌وسومین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران در تاریخ ۱۲ مرداد ماه ۱۴۰۲ و در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، با شرکت برترین برند‌های داخلی و خارجی فعال در صنعت ساختمان از جمله رونیکس برگزار شد. این‌طور که از حال و هوای نمایشگاه پیدا است، علاقه‌مندان به دنیای ابزار کم نیستند و ابزار در میان اهالی صنعت ساختمان جذابیت بسیار بالایی دارد. 

حضور قدرتمند رونیکس به‌عنوان متنوع‌ترین برند صنعت ابزار ایران و با سابقه‌ای درخشان در طراحی و ساخت ابزارآلات ساختمانی، با استقبال بی‌سابقه علاقه‌مندان صنعت ساختمان و ابزار همراه شد. اهالی صنعت ساختمان بیشتر به ابزار تمایل نشان دادند تا بتن و آهن. این ابزار رونیکس بود که در میان سیمان و شیشه و سنگ خوش درخشید. در این نوشتار به افتتاحیه نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران ۱۴۰۲ با حضور رونیکس می‌پردازیم. 

 

کیفیت متمایز و تنوع بی‌نظیر رونیکس در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران

 

حضور رونیکس در افتتاحیه نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران و معتبرترین رویداد صنعت ساختمان در سطح کشور و خاورمیانه، بیانگر واقعیتی بود که همه رونیکس را به آن می‌شناسند: کیفیت اتفاقی نیست! رونیکس با تکیه بر کیفیت به‌عنوان مهم‌ترین رکن از ارکان خود، مفهوم جدیدی از کیفیت را در ذهن مصرف‌کنندگان تعریف کرده است. ثمره این نگاه ویژه به کیفیت، تولید ۲۵۰۰ نوع ابزار برقی، بادی، شارژی و بنزینی با عملکرد فوق‌العاده و طول عمر بالا است. بزرگ‌ترین بانک قطعات کشور با ۳۴۰۰۰ نوع قطعه را نیز به این تنوع بی‌نظیر اضافه کنید! رونیکس با حضور قدرتمند خود در افتتاحیه این رویداد بزرگ، بار دیگر بی‌واسطه با طیف گسترده مصرف‌کنندگان دنیای ابزار و صنعت ساختمان ارتباط برقرار کرد.

 

غرفه متفاوت رونیکس در نمایشگاه صنعت ساختمان

 

رونیکس با غرفه متفاوت خود واقع در سالن ۴۰ نمایشگاه، کیفیت بی‌نظیر و تنوع گسترده محصولاتش را با ۲۵۰۰ نوع ابزار بادی، برقی، شارژی و بنزینی به‌همراه بزرگ‌ترین بانک قطعات کشور با ۳۴۰۰۰ نوع قطعه به تصویر کشید. نمایش این تنوع بی‌نظیر، مستلزم آماده‌سازی غرفه‌ای با مساحت بیش از ۱۰۰۰ متر مربع در دو طبقه بود تا هم بتواند پذیرای خیل عظیم بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان صنعت ساختمان و ابزار باشد و هم راوی تنوع و کیفیت ابزارآلات و قطعات رونیکس.

 

طراحی خاص و خلاقانه غرفه رونیکس توسط یکی از برترین شرکت‌ها در زمینه ساخت غرفه‌های بزرگ نمایشگاهی، حال و هوای یک رویداد بزرگ ساختمانی را برای بازدیدکنندگان تداعی می‌کند و تجربه متفاوتی از حضور در نمایشگاه صنعت ساختمان را برای آن‌ها رقم می‌زند. در غرفه رونیکس دو بخش CIP و VIP تعبیه شده که بخش CIP پذیرای تمامی میهمانان عزیز نمایشگاه است. در این بخش، همکاران بخش فروش با ایجاد ارتباط با بازدیدکنندگان، آن‌ها را از خدمات رونیکس مطلع می‌کنند. مدیران و متخصصین صنعت ساختمان و ابزار کشور نیز در بخش VIP غرفه با مدیران رونیکس و محمدرضا رامخو مدیرعامل این شرکت دیدار و درخصوص همکاری‌های آتی گفتگو می‌کنند.

رونیکس در راستای احترام به مخاطبین و میزبانی تمام‌عیار از میهمانان خود، با همکاری یکی از بهترین صدابرداران باسابقه موسیقی کشور، فضایی را برای بازدیدکنندگان طراحی کرده تا صدایی که به گوش مراجعه‌کنندگان این غرفه می‌رسد، مهندسی شده و اصولی باشد. جمعیت زیادی از اقصی نقاط ایران و سایر کشور‌ها برای بازدید از این غرفه حضور دارند که نشان‌دهنده علاقه زیاد مردم به دنیای گسترده ابزار و صنعت ساختمان است.

 

درخشش رونیکس در افتتاحیه نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان 

 

افتتاحیه بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران با حضور رونیکس 

 

بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران ۱۴۰۲ با حضور جمعی از مقامات عالی‌رتبه کشوری و تعداد زیادی از خبرنگاران و خبرگزاری‌های رسانه‌های مختلف، در ساعت ۸ صبح روز پنج شنبه ۱۲ مرداد افتتاح شد. محمدرضا رامخو، محسن رامخو و حمیدرضا رامخو، مدیرعامل، قائم‌مقام و مدیر زنجیره تامین رونیکس به‌همراه جمعی از بزرگان صنعت ابزار ایران برای شرکت در مراسم افتتاحیه نمایشگاه، در غرفه رونیکس گرد هم آمدند.

در این افتتاحیه، علاوه بر میران ارشد سازمان، حمیدرضا نیکوکار مدیر ارتباطات و برند، سمیرا عسگری مدیر واحد تامین قطعات، رامتین کاشانی مدیر فروش بین‌الملل، حامد ریوندی مدیر طرح و برنامه، سعید رمضانی مدیر واحد منابع انسانی، مصطفی شکوریان مدیر سازمان فروش، سعید سلطانی مدیر دیجیتال مارکتینگ و مهدی گودرزی مدیر خدمات پس از فروش در کنار دیگر همکاران فروش، خدمات پس از فروش و قطعات مجموعه بزرگ رونیکس حضور داشتند. غرفه رونیکس از همان ساعات ابتدایی آغاز به کار نمایشگاه، با استقبال بی‌سابقه مراجعه‌کنندگان مواجه شد. وجود این خیل عظیم بازدیدکننده، علاقه زیاد فعالان صنعت ساختمان و مردم کشور به دنیای ابزار را نشان می‌دهد.

 

بازدید مجریان نمایشگاه، اصناف، صنایع و اقشار مختلف مردم از غرفه رونیکس

 

میهمانان زیادی در روز افتتاحیه نمایشگاه از غرفه رونیکس بازدید کردند؛ از مقامات عالی‌رتبه حاضر در نمایشگاه گرفته تا مجریان اصلی و برگزارکنندگان، پیشکسوتان و اساتید و بزرگان بازار ابزار، مدیران عامل برند‌های شرکت‌کننده در نمایشگاه، نمایندگان اصناف، اتحادیه‌ها و صنایع مرتبط با ساختمان و سایر صنایع، خبرگزاری‌های مختلف، اساتید و دانشجویان عمران، معماری، شهرسازی و رشته‌های مختلف و نیز مردم علاقه‌مند به صنعت ساختمان و ابزار. حضور باشکوه این تعداد کثیر بازدیدکننده در همان ساعات ابتدایی برگزاری نمایشگاه از غرفه رونیکس، نویدبخش ایجاد فضای تعاملی و ارتباط بی‌واسطه مدیران و دست‌اندرکاران رونیکس با مدیران، نمایندگان اصناف، عمده‌فروشان، خرده‌فروشان، تمام مردم و مصرف‌کنندگان این برند است.

 

درخشش رونیکس در افتتاحیه نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان 

 

رونیکس در روز‌های آتی برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان، مشتاق دیدار شما است.

 

رونیکس در مراسم افتتاحیه و روز ۱۲ مرداد ماه، میزبان پیشکسوتان و همکاران صنعت ابزار و یراق سراسر کشور، علاقه‌مندان به دنیای ابزار، فعالان صنعت ساختمان، خبرگزاری‌های مختلف، بازدیدکنندگان خارجی، اساتید و دانشجویان رشته‌های مرتبط با صنعت ساختمان و تمام عزیزانی بود که در این رویداد حضور داشتند تا از جدیدترین نوآوری‌های این برند و تکنولوژی‌های روز دنیا در ساخت ابزار باخبر شوند. 

بیست‌وسومین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران با حضور رونیکس و بیش از ۸۰۰ مشارکت‌کننده و نیز نمایندگان ۶۰ شرکت خارجی از کشور‌های سوئد، انگلستان، آلمان، اسپانیا، چین، ترکیه، لهستان، روسیه، کره جنوبی، تایوان، تایلند، امارات متحده عربی در حال برگزاری است و تا تاریخ ۱۵ مرداد ماه ادامه دارد. بازدیدکنندگان می‌توانند در روز‌های برگزاری از ساعت ۸ صبح الی ۱۶ عصر از نمایشگاه بازدید کنند. رونیکس از تمام شما عزیزان دعوت می‌کند تا از غرفه این برند در سالن ۴۰ نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران دیدن کنید.

[ad_2]
منبع

درباره ی webmaster7

مطلب پیشنهادی

عکس | قدس شریف در اختیار مسلمانان قرار می‌گیرد و دنیای اسلام آزادی فلسطین را جشن خواهد گرفت

[ad_1] حساب ایکس (توییتر) Khamenei.ir دقایقی پیش جمله‌ای از رهبر معظم انقلاب را به زبان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *