رئیس رسانه ملی: با تمام امکانات از رسانه های مقاومت حمایت می کنیم

ad1

تعداد بازدید : 2

به گزارش جام جم آنلاین، پیمان جبلی در گفت و گو با خبرنگار شبکه خبری العالم گفت : این حماسه بزرگ که توسط مقاومت فلسطین در عملیات طوفان الاقصی آفریده شد و این انسجام مردم مظلوم غزه با مقاومت و حمایت آنها از مقاومت و همچنین نقش رسانه های مقاومت در غزه و جبهه های محور مقاومت، ما را ملزم به اتحاد با یکدیگر می کند.

جبلی ادامه داد: این سفر برای تاکید بر همبستگی رسانه های مقاومت با یکدیگر انجام شده و ما به مقاومت لبنان افتخار و تاکید می کنیم که شاهد دلاورمردی های رزمندگان مقاومت هستیم، ما با خانواده های شهدا نیز دیدار کردیم، شهدایی که یک هفته قبل در این نبردها به شهادت رسیدند، باید با سربلندی، عزت و افتخار اعلام کنیم که همه توان، تخصص، تجربه و توانمندی ما در اختیار مقاومت و نیروهای آن و رسانه های مقاومت خواهد بود و این سفر برای اعلام همبستگی و انسجام محور مقاومت انجام شده است، انشاءالله.

دکتر جبلی درباره عملیات طوفان الاقصی و نقش رسانه های مقاومت در انتشار اخبار آن گفت: رسانه های ایران به ویژه رسانه های محور مقاومت نقشی مهم را ​​در زمینه به تصویر کشیدن کشتار و جنایات دشمن صهیونیستی علیه مردم فلسطین و حملات این رژیم به جنوب لبنان ایفا کردند که دشمن را به شدت تحت فشار قرار داده است.

به گفته رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، آن چه این روزها در جهان شاهد آن هستیم به ویژه در زمینه همبستگی مردمی با غزه در کشورهای غربی تا سایر کشورهای جهان و این حجم از همبستگی مردمی با آرمان فلسطین و حمایت مردم از این آرمان و دفاع از مظلومیت مردم فلسطین به ویژه در غزه، همگی نتیجه فعالیت رسانه های مقاوم و شجاع در غزه است. گواه این مدعا آن است که تاکنون 50 خبرنگار در غزه به شهادت رسیدند تا تصویر و صدای این منطقه را به گوش جهانیان برسانند و مظلومیت مردم غزه و قهرمانی مقاومت فلسطین در عملیات طوفان الاقصی را به دنیا مخابره کنند.

جبلی گفت: این همبستگی بی‌نظیر مردمی با فلسطین، بی سابقه است و مشابه آن را تاکنون ندیده بودیم، اینها همه نتیجه فعالیت رسانه‌های مقاومت است، خواه رزمندگانی که از حماسه فیلم می‌گیرند و آن را در رسانه‌ها و شبکه های اجتماعی منتشر می کنند، خواه خبرنگار و روزنامه نگار مقاومت که به وظیفه رسانه ای خود در قبال غزه عمل می کند و یا اصحاب رسانه که رویدادهای جبهه های محور مقاومت در لبنان و بقیه مناطق را پوشش می دهند.

وی یادآور شد: به شما به خاطر صبر و عزم تان برای پوشش حوادث دوشادوش رزمندگان مقاومت درود می فرستم. به جوانان مقاومت درود می فرستم و به خاطر نقش بزرگی که ایفا می کنید ، به شما تبریک می گویم و برای شما و مقاومت آرزوی پیروزی نهایی را دارم، انشاء الله.

جبلی درباره تفاوت میان جنگ 2006 علیه لبنان و عملیات طوفان الاقصی گفت: بین این دو فرق زیادی وجود دارد، عملیات طوفان الاقصی و حماسه هایی که این روزها در غزه و در تمام جبهه های محور مقاومت شاهد آن هستیم، گواهی بر سخنان سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله است که پس از پیروزی مقاومت در جنگ ژوئیه 2006 گفت: زمان شکست ها گذشت و زمان پیروزی ها فرا رسید. آنچه این روزها شاهد آن هستیم ، نمونه ای از پیروزی های مقاومت فلسطین و جوانان مقاومت لبنان و حزب الله در خاک لبنان و در مرز فلسطین است.

جبلی پس از ورود به فرودگاه بیروت در جمع خبرنگاران گفت که هدف از این سفر ، تقویت همکاری با رسانه های مقاومت است و سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تمام امکانات خود را در اختیار رسانه های مقاومت به ویژه در فلسطین و غزه قهرمان قرار می دهد.

وی افزود: این سفر در فضای پیروزی مقاومت قهرمان فلسطین و مقاومت لبنان در برابر دشمن صهیونیستی و در چارچوب همبستگی، تعامل و همکاری با رسانه های مقاومت انجام می گردد.

جبلی ادامه داد: ما در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران همه امکانات خود را در اختیار رسانه های مقاومت قرار می دهیم و این فرصت بسیار خوبی برای رسانه ها برای اعلام همبستگی با مردم مقاومت فلسطین، غزه، لبنان و جنوب این کشور است و این سفر در چارچوب هماهنگی و همکاری با رسانه های لبنان و مقاومت انجام می گردد.

ad2
منبع

درباره ی webmaster7

مطلب پیشنهادی

صدای سفارشی بسازید!

Voicemod برنامه‌ شبیه‌سازی صدا با هوش‌مصنوعی است که محبوبیت بسیار بالایی بین گیمرها و استریمرها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *