فاز اول شرکت فولاد تجارت صدرا افتتاح شد

ad1

جام جم آنلاین _ خوزستان، امروز پنجشنبه(۳٠ شهریورماه) موسی احمدیان در حاشیه افتتاح فاز اول شرکت فولاد تجارت صدرا، اظهار کرد: این شرکت به عنوان یکی از تولید کنندگان لوله و پروفیل کشور، با حضور معاون وزیر صمت و مدیران استان، در شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز، افتتاح شد.

وی یکی از اهداف این شرکت را توجه به اشتغال جوانان عنوان کرد و افزود: با آغاز به کار این شرکت، برای ۶٠ نفر به طور مستقیم و ۶٠٠ نفر به صورت غیرمستقیم اشتغالزایی شده است.

مدیرعامل شرکت فولاد تجارت صدرا ادامه داد: ساخت فاز اول این شرکت در مدت زمان ۲ سال و با هزینه یک هزار و ۳٠٠ میلیارد ریالی توسط بخش خصوصی انجام شده و پیش بینی می گردد برای ساخت فاز دوم، به اعتباری حدود پنج میلیون یورو اعتبار نیاز باشد.

احمدیان به اهداف اجرای این پروژه، اشاره کرد و گفت: افزایش تولید ناخالص ملی، ارتقاء سطح کیفی زندگی مردم منطقه با اشتغالزایی مستقیم و غیرمستقیم، قرار داشتن در نزدیکی کشورهای همسایه به منظور کاهش هزینه ها و استفاده از ظرفیت صادرات در جهت رشد درآمدهای ارزی کشور به ویژه استان خوزستان، از جمله اهداف ما در این شرکت است.

وی تشریح کرد: همچنین مقرر است در این شرکت، انواع لوله های ۱.۲ تا ۳ اینچ و انواع قوطی های ۲٠*۲٠ و ۱٠٠*۴٠ با ضخامت های ٠/۷ تا ۴ میلیمتر تولید گردد که هر کدام برای مصارف عمده به کار می رود.

مدیرعامل شرکت فولاد تجارت صدرا در پایان اذعان داشت: ظرفیت اسمی تولید این شرکت، بالغ بر ۱٠۶ هزار تن در سال است که سعی داریم در کنار تولید، برنامه های توسعه ای خود را دنبال کنیم.

ad2
منبع

درباره ی webmaster7

مطلب پیشنهادی

صدای سفارشی بسازید!

Voicemod برنامه‌ شبیه‌سازی صدا با هوش‌مصنوعی است که محبوبیت بسیار بالایی بین گیمرها و استریمرها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *