ورزشگاه آزادی نیاز به بازسازی دارد

ad1

به گزارش جام جم آنلاین، حجت الله بهمنی در مورد زمان برگزاری سوپر جام فوتبال ایران اظهار داشت: چون ماه محرم را در پیش داریم، کمیته مسابقات برنامه ریزی می کند تا وقت مناسبی را برای این مسابقه با توجه به اینکه جشنی هم باید برگزار گردد، در نظر بگیرند.

وی در خصوص آخرین وضعیت ورزشگاه تختی تهران گفت: دوستان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران زحمات زیادی کشیدند. با کشت چمنی که انجام شده، فکر می‌کنم اوایل زمستان این ورزشگاه آماده بهره برداری گردد. در تهران کمبود استادیوم داریم. اگر تختی اضافه گردد، خیلی به ما در مرتب برگزار شدن مسابقات کمک می کند.

مدیر روابط عمومی سازمان لیگ در مورد محل برگزاری سوپرجام عنوان کرد: چون نساجی دو بازی را در ورزشگاه آزادی برگزار کرد و تماشاگرانشان هم راحت به این استادیوم آمدند، فکر می‌کنم هر دو تیم (استقلال و نساجی) موافق برگزاری بازی در این ورزشگاه باشند. آزادی یک ورزشگاه ویژه است. در کلاس امنیتی هم گفتیم. این ورزشگاه احتیاج به ترمیم و بازسازی اساسی دارد.

وی افزود: اگر یک بازی با 100هزار تماشاگر برگزار گردد، این تماشاگران ظرف یک ساعت تخلیه می‌شوند. پیشرفته ترین استادیوم ها در حوزه خلیج فارس با ظرفیت 30-20 هزار تماشاگر، هنگام تخلیه 4 ساعت زمان لازم دارند. امیدوارم مسئولان کشور اهمیت شایسته‌ای به این استادیوم قدیمی بدهند و نوسازی لازم قبل از شروع فصل انجام گردد تا مشکلی نداشته باشیم.

منبع: فارس

ad2
منبع

درباره ی webmaster7

مطلب پیشنهادی

کنگره در مسیر حرکت به سمت حامیان ترامپ

‌با شکست لیز چنی، عضو جمهوریخواه مجلس نمایندگان آمریکا از رقیب هم‌حزبی خود در انتخابات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *