بازیابی فایل‌های از‌دست‌رفته گوگل ‌درایو

ad1

۱– ازدست‌رفته در برنامه دسکتاپ گوگل

گوگل با انتشار پستی در صفحه پشتیبانی خود می‌گوید که مشکل فایل‌های ازدست‌رفته در برنامه دسکتاپ گوگل درایو برطرف شده است و کاربران باید برنامه را به‌روز کنند. نسخه‌‌های ۸۴ تا ۸۴.۰.۴.۰ تحت‌تأثیر این مشکل قرار گرفته‌است. گوگل دو روش اصلی برای بازیابی فایل‌های ازدست‌رفته کاربران در برنامه دسکتاپ گوگل درایو ارائه می‌دهد: یکی از‌طریق پشتیبانی برنامه‌ی Drive for desktop و دیگری از‌طریق رابط خط فرمان. دومین روش شیوه پیشرفته‌تری است؛ بااین‌حال، هر دو روش‌ به بازگرداندن نسخه‌های ذخیره‌شده از فایل‌های از‌دست‌رفته کمک می‌کند.

۲- Drive for desktop
برای روش اول، گوگل می‌گوید که باید آخرین نسخه(۸۵.۰.۱۳.۰) برنامهDrive for desktop را ازوب‌سایت گوگل دانلود کنید. در آنجا در‌حالی‌که کلید Shift صفحه‌کلید را نگه داشته‌اید، روی دکمه تنظیمات کلیک کنید. سپس، گزینه بازیابی پشتیبان‌گیری ظاهر می‌گردد. در این مرحله کاربران می‌توانند فایل‌های پشتیبان‌گیری‌شده خود را جست‌وجو و بازیابی کنند.

۳- رابط خط فرمان
گوگل می‌گوید روش دوم، یعنی رابط خط فرمان، برای کسانی مناسب است که نسخه پشتیبان از حساب درایو برای دسکتاپ در مکان دیگری دارند یا می‌خواهند فایل‌ها را در مکانی خاص بازیابی کنند.

۴- Windows Backup 
اگر با این دو روش فایل‌ها ظاهر نشد‌، گوگل توصیه می‌کند از Windows Backup یا macOS Time Machine استفاده کنید تا به نقطه‌ای برگردید که فایل‌های کش هنوز دردسترس بود‌ه‌است.

ad2
منبع

درباره ی webmaster7

مطلب پیشنهادی

مشکلات تولیدکنندگان استان رفع می‌گردد

به گزارش جام جم آنلاین همدان، علیرضا قاسمی‌فرزاد در پایان چهل‌وسومین جلسه‌ ستاد تسهیل و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *