راز پای انسان کشف شده در سطل زباله چه بود؟

ad1

به گزارش جام جم آنلاین، جمعه پنجم اسفند ماه، پاکبان شهرداری تهران که در محله طرشت مشغول کار بود، در سطل زباله‌ای در محله طرشت با یک ساق پا بریده شده انسان مواجه شد و موضوع را بلافاصله به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش کرد.

با علام این خبر، ماموران کلانتری 118 ستارخان، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و کارشناسان تیم تشخیص هویت به همراه محمدحسین زارعی؛  بازپرس ویژه قتل شعبه اول دادسرای امور جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در محل حادثه با «ساق پای یک انسان» رو‌به‌رو شدند که به طرز ماهرانه‌ای بریده شده بود! همچنین متخصصان پزشکی قانونی در بررسی‌های اولیه تشخیص دادند، پای کشف شده متعلق به یک مرد است.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی که در جریان تحقیقات متوجه وجود دوربین‌های مداربسته در اطراف سطل زباله شده بودند به بازبینی فیلم آن پرداخته و پی بردند یک مرد میانسال از پنجره یک خودرو ساق پا را که داخل پلاستیک بوده به سمت سطل زباله پرتاب کرده است.

همین سرنخ کافی بود تا تیم جنایی با اقدامات اطلاعاتی هویت و خانه سرنشین خودرو را شناسایی کنند و مرد میاسنال را هدف تحقیق قرار دهند؛ مظنون این پرونده پس از رویارویی با پلیس به تیم جنایی گفت: چند روز قبل به دلیل دیابت در بیمارستان بستری شدم که بخاطر شدت بیماری‌ام کادر درمان بیمارستان، یکی از پاهایم را در عمل جراحی قطع کردند!

مرد میانسال ادامه داد: هنگامی که خواستم از بیمارستان ترخیص شوم، بیمارستان، پای قطع شده خودم را به من تحویل داد تا آن را دفن کنم! اما آنقدر عصبی و ناراحت بودم که در مسیر حرکت پا را به سطل زباله‌ای در محله طرشت پرتاب کردم و به سمت خانه آمدم!!

کارآگاهان پس از اظهارات این مرد جوان، در گام بعدی بررسی‌های تخصصی را برای صحت و سقم ادعای مطرحه شده آغاز کردند و متوجه شدند ساق پای کشف شده متعلق به همین فرد میانسال بود که در روندی عجیب توسط بیمارستانی که عمل قطع پا را انجام داده به این فرد بیمار تحویل شده است!

به گزارش تسنیم، با دستور محمد حسین زارعی؛  بازپرس ویژه قتل شعبه اول دادسرای امور جنایی پس از پایان تحقیقات ساق پا کشف شده برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد.

ad2
منبع

درباره ی webmaster7

مطلب پیشنهادی

حمله جدید آمریکا و انگلیس به یمن

به گزارش جام جم آنلاین، منابع خبری از حمله جدید آمریکا و انگلیس به غرب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *