ماجرای یک پیام خاص به رهبر انقلاب

ad1

اسرا البحیصی را چند ماهی است که می‌شناسم و هر بار که گزارشی تهیه کرده، دست و دلم لرزیده که کاش تن و فکر این خبرنگار، این مادر و این نماد مقاومت، همیشه سلامت بماند. امروز ویدئویی از او در حسینیه امام خمینی (ره) منتشر شد که خطاب به رهبری بود و ملت ایران. از مقاومت مردم ایران تشکر و جملاتی به رهبر گفته بود. درست مثل همین سه ماه به او غبطه خوردم. با کلمه به کلمه‌اش لرزیدم و صد البته محکم‌تر شدم. البحیصی که در طول شدت گرفتن تحولات غزه در قامت خبرنگار العالم در مناطق اشغالی حضور پیدا کرده در پیامی تصویری به جمع زنان و دخترانی که با رهبر انقلاب دیدار داشته‌اند، گفت: شما ملت ایران تنها ملتی هستید که پای موضوع فلسطین و مسجدالاقصی ایستادید و به‌خاطر این حمایت تحت شدیدترین تحریم‌ها و فشار‌ها قرار گرفتید. من در جلسه شما حاضر نیستم، اما پیام مرا می‌شنوید، پیام من این است؛ همان‌طور که تا الان از مردم فلسطین حمایت کردید به حمایت خودتان ادامه دهید. اگر موضع و ایستادگی همه کشور‌های اسلامی همچون ایران بود، سرزمین فلسطین تا الان آزاد شده بود.

 معلوم نیست من زنده بمانم و ممکن است خداوند شهادت را نصیبم کند، اما از شما درخواست دارم مردم فلسطین و غزه را تنها نگذارید و بدانیدخداوند با ماست. از بالای ویرانه‌ها و آوار خانه‌های غزه که رژیم اشغالگر آن‌ها را نابود کرد از بین خون‌های ریخته شده و عزتی که همچنان پایدار و مقاوم است تا به جهانیان معنای مقاومت در برابر رژیم اشغالگر را بیان کند، آن هم رژیم اشغالگری همانند رژیم اسرائیل که بر همگان چهره واقعی و تمام‌عیار نازی او آشکار شد، از این مکان از غزه شما را خطاب قرار می‌دهم‌ای ملتی که هرگز فلسطین را تنها نگذاشتید، ملتی که تحریم و فشار‌های اقتصادی و ظلم‌های فراوان را به بهای دفاع از مسجدالاقصی به جان خرید و از ملتی که همگان او را تنها گذاشتند، پشتیبانی کند.

درود بر شما. در حالی به شما درود می‌فرستم که ما روزانه کشته می‌شویم، درود می‌فرستم به شما در حالی که هرلحظه ممکن است شهید شوم. شاید هنگامی که این ویدئو به دست شما برسد من شهید شده باشم و دیگر در این دنیا نباشم، این جملات من بماند به یادگار. از شما می‌خواهم حمایت و پشتیبانی ملت فلسطین را رها نکنید که به خدا قسم اگر در بین کشور‌های دیگر حمایتی همچون حمایت ایران نسبت به مقاومت وجود داشت، ما خیلی پیشتر از این آزاد می‌شدیم. شما تنها کسی هستید که ما را حمایت می‌کنید و ما به‌تن‌هایی می‌جنگیم و مقاومت می‌کنیم، خداوند با همه ماست. به همین دلیل به شما درود می‌فرستم، درود می‌فرستم به مقام معظم رهبری، آیت‌ا… سید علی خامنه‌ای و آرزو می‌کنم کماکان بر دیدگاه خود ثابت بمانید، زیرا غزه و فلسطین نیازمند هر فرد وفادار به این قضیه هستند، به هر فرد وفادار به مسجدالاقصی و عزت ملتش نیاز دارد. هر روز روح و جان‌های‌مان پر می‌کشد و متأسفانه خون ما ارزان شده است، اما همین ما را بس است که این خون برای خود ما گرانبهاست و آرزو داریم برای شما هم ارزشمند و گرانبها باشد و این امید ما به شماست. درود و احترام ما به شما عزیزان و اگر خداوند شهادت را نصیب من کرد خواهش می‌کنم به عقیده و ایمان خود پایدار بمانید و از ملت فلسطین باز هم پشتیبانی کنید، به ما و فرزندان ما و نسل‌های آینده که بعد از ما پرچمدار این مقاومت خواهند بود، وفادار بمانید.

ما همگی مقاوم هستیم، کودک مقاوم است که در این سرزمین ماند و مهاجرت نکرد، خبرنگار یک مقاوم است، زیرا در اینجا ماند و میکروفن به دست گرفت و جلوی دوربین به کار خود ادامه داد و این سرزمین را رها نکردند، پزشک نیز یک مقاوم است، زیرا ماند و در اتاق‌های عمل، زخم‌های این ملت را بست و درمان کرد و از این سرزمین مهاجرت نکرد به‌رغم این‌که بعضی وقت‌ها مجبور بود قلب کودک خود را بشکافد و عمل کند؛ قلبی که بعد‌ها از تپش افتاد. او کودک خود را به خاک سپرد و بازگشت تا با کار خود به مقاومت ادامه دهد. همه ما در اینجا مقاوم هستیم و مستحق پشتیبانی از سوی تمام جهانیان. ما به گردن همه انسان‌ها حق پشتیبانی داریم، اما چشم امید ما به افراد وفادار به این ملت است همان‌گونه که شما به ما وفادار ماندید و هستید. درود و سلام به همه شما.»

 بعد از پخش صحبت‌های این خبرنگار، رهبری هم در این رابطه گفتند: از قول من به ایشان سلام برسانید و بگویید من هر شب برای غزه دعا می‌کنم.

ad2
منبع

درباره ی webmaster7

مطلب پیشنهادی

مشکلات تولیدکنندگان استان رفع می‌گردد

به گزارش جام جم آنلاین همدان، علیرضا قاسمی‌فرزاد در پایان چهل‌وسومین جلسه‌ ستاد تسهیل و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *