پلیس به گروگانگیری ۲۰۰ هزاردلاری در تهران پایان داد

ad1

به گزارش جام جم آنلاین، سردار محمد معظمی گودرزی با اعلام این خبر گفت: به‌دنبال کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی۱۱۰ مبنی بر گروگانگیری دریکی از منازل مسکونی واقع در محله تهرانسر رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران کلانتری این محل قرار گرفت و در جریان همان تحقیقات اولیه مشخص شد که این اقدام ازسوی پنج نفر از اتباع یکی از کشورهای همسایه انجام شده است.  

وی با اشاره به حضور ماموران در محل حادثه، گفت:‌ ماموران کلانتری تهرانسر با حضور در محل و انجام بررسی های اولیه متوجه شدند که متهمان بین ۲۲ تا ۳۳سال سن داشته و با استفاده از سلاح سرد دو نفر را گروگان گرفته‌اند. این افراد از خانواده این دو نفر درخواست مبلغ ۲۰۰ هزار دلار کرده بودند تا گروگان‌های خود را آزادکنند. اما خانواده این دو نفر در تصمیمی درست موضوع را به پلیس اطلاع دادند.  

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ تصریح کرد: با حضور به موقع ماموران پلیس هر پنج متهم که در حال شکنجه کردن دو گروگان خود بودند، در محل دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.

معظمی گودرزی با بیان اینکه گروگان‌ها دو مرد جوان حدودا ۲۱ و ۲۴ ساله و از اتباع کشور همسایه بودند، گفت: پنج متهم دستگیرشده نیز به جرم خود اعتراف کرده و پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. دو گروگان نیز به خانواده‌هایشان تحویل داده شدند.

ad2
منبع

درباره ی webmaster7

مطلب پیشنهادی

همه‌گیری کرونا در ایران به پایان رسید

به گزارش جام جم آنلاین، بهرام عین‌اللهی امروز در حاشیه هشتمین نمایشگاه ایران فارما در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *