حضور حداکثری مردم در انتخابات امنیت کشور را تضمین می‌کند

ad1

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در خطبه های نماز جمعه خرم‌آباد اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران و نظام اسلامی از آغاز تاکنون برخواسته از بطن مردم بوده و خواهد بود و مردم سرنوشت را رقم زده و پاسداری کرده اند.
وی افزود: مردم با شرکت در انتخابات مردم سالاری دینی را به نمایش گذاشته اند و هر مجموعه ای را که مردم انتخاب کنند ، امور را در قوای مقننه و مجریه به دست می‌گیرند.
خطیب جمعه خرم آباد ادامه داد: انتخابات نمایش خداباوری ، مردم باوری و خودباوری است و برای ما ایجاد تکلیف می‌کند ، یک مجلس سالم ، صالح و قوی بر عملکردهای مختلف تاثیرگذار است که به دست مردم انتخاب می‌گردد.
حجت‌الاسلام شاهرخی گفت: اگر مردم نمایندگان اصلح و شایسته را انتخاب کنند ، نظام اسلامی به آرمان ها و ارزش های متعالی خود خواهد رسید ، چراکه انتخابات یک سنگر و امنیت ساز است
وی بیان کرد: امنیت جمهوری اسلامی درونی است و به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات نیاز دارد ، چراکه با سایر کشورها متفاوت هستیم و آنها به دیگر کشورها متکی هستند.
امام جمعه خرم آباد افزود: انتخابات درون سپاری امنیت است و مردم سرنوشت ساز می‌باشند و امیدواریم با مشارکت حداکثری مردم در انتخابات امنیت را حفظ خواهیم کرد چراکه تزریق خون تازه بر پیکر جمهوری اسلامی است و افراد جدید وارد میدان شدند و افکار و ایده های جدید دارند و مورد استقبال نسل جوان می‌باشد.
وی با اشاره به هدف قراردادن محل استقرار تروریست های داعش در اربیل عراق و سوریه توسط سپاه پاسداران به نیابت از مردم گفت: این حمله موشکی هشداری به زیاده خواهان بود تا ثابت کند دست ملت ایران برای انتقام ، مهلک و قدرتمند است.
وی با اشاره به برگزاری مراسم اعتکاف افزود: ستاد اعتکاف استانی متشکل از نهادهای مردمی و دولتی مساجد بسیاری را برای این رویداد فرهنگی آماده کردند و در این راستا هفتمین جشنواره بین‌المللی اعتکاف در لرستان برگزار و ۶ هزار آثار به این جشنواره ارسال‌ و از برگزیدگان تجلیل شد.
امام جمعه خرم‌آباد با اشاره به ۱۳ رجب سالروز ولادت امیرالمومنین علی علیه السلام اظهار کرد: چشم پوشی از خود ، ایمان به خدا و رسول تا پای جان در تمام رویدادهای سخت و دشوار ، شجاعت در پذیرش اسلام ، وفاداری کامل به خدا و رسول خدا از ویژگی‌های بارز حضرت علی علیه السلام می‌باشد.
حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: به عنوان شیعه برای بهره‌مندی از آن خورشید امامت چه کرده‌ایم و باید در سبک زندگی و رفتار این امام را الگو قرار دهیم و پدران باید تلاش کنند به قله های ترسیم شده از سوی امیرالمومنین علی علیه السلام حرکت کنند و در این راه خستگی ناپذیر باشند.

ad2
منبع

درباره ی webmaster7

مطلب پیشنهادی

مشکلات تولیدکنندگان استان رفع می‌گردد

به گزارش جام جم آنلاین همدان، علیرضا قاسمی‌فرزاد در پایان چهل‌وسومین جلسه‌ ستاد تسهیل و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *