هزینه‌ها مشخص است اما درآمدها مشخص نیست

ad1

به گزارش جام جم آنلاین، رضا درویش، سرپرست باشگاه پرسپولیس در جلسه مجمع عمومی عادی این باشگاه که امروز سه‌شنبه برگزار شد، اظهار داشت: بعد از اینکه به عنوان مدیرعامل انتخاب شدم و تکلیف هیئت مدیره مشخص شد، کمیته پنج‌گانه‌ای را تشکیل دادیم و هر کمیته وظیفه تخصصی خود را دنبال کرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس ادامه داد: در گذشته باشگاه قبل از اینکه وارد فرابورس گردد دارای ساختار خاصی نبود و بیشتر روی تفکرات مدیران اداره می‌شد. از سال 1375 تاکنون باشگاه بدهی‌ های مالیاتی را پرداخت نکرده که با زحمات آقای سجادی و خاندوزی بخش قابل توجهی از بدهی‌ها پرداخت شد.

درویش گفت: در اسنادی که از سال‌های قبل در باشگاه وجود دارد، هزینه‌ها مشخص است ولی درآمدها مشخص نیست.

محمد دلبری، عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس نیز اظهار داشت: اولین گام ما در باشگاه پرسپولیس، آسیب‌ شناسی موضوعات مختلف بود و تلاش کردیم که موانع پیش‌رو را برداریم و بدهی‌ها را پرداخت کنیم. اگر تکلیف سهام و واگذاری باشگاه هرچه زودتر مشخص گردد می‌توانیم دیگر مشکلات را نیز حل کنیم.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: کار بزرگی در زمان آقای سجادی صورت گرفت و روند خصوصی‌ سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس آغاز شد و باید این موضوع را به سرانجام برسانیم.

ad2
منبع

درباره ی webmaster7

مطلب پیشنهادی

حمله جدید آمریکا و انگلیس به یمن

به گزارش جام جم آنلاین، منابع خبری از حمله جدید آمریکا و انگلیس به غرب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *